KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746389
nr 1274 6389
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -99, Fyr. Motivet: 27x49 cm
Kondition: ej glas
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:03:22
6/9 10:00:47
4.000 kr
9/9 15:05:44
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz